Brenta

Dufourspitze

Mont Blanc, Monte Rosa, Dom

Škótska vysočina -  Ben Nevis, Loch Ness...

Lago di Garda, Marmolada

 

Cykloturistika,rafting,canyoning

 

 

Rakúsko, Passau - 3 dni, 5.-7.5.2018

Termín:
Cena 57,00 EUR
Počet osôb
Popis:

1 deň - odchod z Partizánskeho v skorých ranných hodinách/3.00 hod/. Príchod do mestečka Aschach an der Donau, odtiaľ absolvujeme trasu v dĺžke 87 km do mestečka Grein. Cestou budeme prechádzať okolo mesta Linz a trasa povedie aj cez Mauthausen. V Grein sa ubytujeme v penzione./cca 30 € s raňajkami/

2 deň - po raňajkách druhá časť trasy, z Grein do dedinky Aggsbach Markt v dĺžke cca 51 km. Po ceste sa zastavíme v meste Melk, kde absolvujeme prehliadku kláštora a záhrad... V Aggsbach Markt budeme ubytovaní v penzione./cca 30 € aj s raňajkami/

3 deň - po raňajkách záverečná časť trasy z Aggsbach Markt do dediny Zwentendorf an der Donau v dĺžke cca 57 km. Po ceste sa zastavíme v meste Krems. Príchod do PE vo večerných hodinách.

Celá cyklotrasa vedie po asfalte a je možné ju absolvovať ako na horskom, trekovom tak aj cestnom bicykli. Auto bude k dispozícii počas celej trasy. Servis zabezpečený.

Minimálny počet ľudí: 7
 
Cena zahrňuje: dopravu minibusom, dialničné poplatky, prepravu bicyklov, služby sprievodcu, poistenie kancelárie proti insolventnosti, informačné materiály.
Cena nezahrňuje : osobné poistenie, ubytovanie v penzione, prípadnu prepravu trajektom.
 
 
 
 
 
 
 
<< Predchádzajúci | Späť | Nasledujúci >>