USA - národné parky 2022

Lofoty - Nórsko 2022

 

Faery 2022 

Gruzia 2022

 
 

Kuba 2022 

Island 2022 

 

Omán 2022

 

 

 

Poznávacie zájazdy

 

Emiráty - Dubaj, 8 dní, 5.-12.2.2022

Termín:
Cena 690,00 EUR
Počet osôb
Popis:

 

1. deň: Odlet z Budapešti. Presun taxíkom do hotela v Dubaji.

2. deň: Po raňajkách,  na pláž v blízkosti hotela.  Popoludní taxíkom na tržnicu so zlatom a korením - Gold a Spice Souk. Tržnica sa nachádza v starobylej obchodnej štvrti Dubaja,  Deira,  severne od zátoky Dubai  Creek. Preplavíme sa tiež loďkou/vodné taxi – Abra/  na druhú stranu zálivu. Vodný kanál je známy ako Dubai Creek, je zhruba 100 metrov široký a oddeľuje staršiu pôvodnú časť Dubaja /Deiru a Dubai Gold Souk/ od novej modernejšej časti.

3. deň: Po raňajkách, presun taxíkom do Dubai Mall, najluxusnejšieho nákupného centra v Dubaji. Potom sa vyvezieme do 125 poschodia, navyššej budovy sveta 828 m vysokej Burj Khalify. Pred budovou budeme pozorovať za tmy svetelnú a hudobnú šou obrovskej fontány, je to najväčšia choreografická fontána na svete.

4. deň: Po raňajkách, pláž La Mer až do večera.

5. deň: Po raňajkách presun k pláži pri Burj Al Arab, kúpanie a potom odchod do Madinah Jumeirah – ktoré sú označované ako Benátky Dubaja. Ten istý deň ešte navštívime Atlantis Hotel, prístav v Dubaji  - Dubai Marina, tiež známy ako New York City Dubaja v tme. Výlet ukončíme v Emirates Mall, najväčšom nákupnom centre Dubaja s lyžiarskou zjazdovkou vo vnútri.

6. deň: Po raňajkách na pláž a potom návšteva zábavného,  magického parku Global Village. V tomto objekte sa nachádza architektúra z takmer celého sveta. Súčasťou prehliadky sú aj rôzne pouličné predstavenia a atrakcie.

7. deň: Po raňajkách pláž a po poludní pôjdeme na púštne safari, kde objavíme krásu arabskej púšte s tradičnými beduínskymi zvykmi. V priebehu poldenného výletu na púštne safari zažijeme nielen skvelý, mierne adrenalinový zážitok, ale dozvieme  sa mnoho o tradičnom zpôsobe života v púšti. kde bude pre nás nachystaný program, aj s večerou.

8. deň: Po raňajkách na pláž. Večer taxíkom na letisko a odlet domov 

Poradie programu zájazdu sa môže zmeniť v závislosti od počasia.  

Cena:  690 € + letenka Budapešť - Dubaj a späť

Doprava z Partizánskeho do Budapešti na letisko je doplnkovou službou CK mirotravel. Cestovná kancelária si za túto službu účtuje 20 €.

Minimálny počet ľudí: 8

Cena zahrňuje: služby sprievodcu, 7x ubytovanie v dvojposteľových izbách s raňajkami, poistenie kancelárie proti insolventnosti, informačné materiály.

 

Cena nezahrňuje: letenku, vstupné do Burj Khalifa/cca 37€/, safari do púšte/cca 75€/, presun taxíkmi počas celej dĺžky pobytu/cca 40€/ a osobné poistenie.

 

 

 

| Späť | Nasledujúci >>